shadow


shadow

Şehirler arası Parça Taşımacılığı    

Şehirlerarası parça taşımacılığı ve Parsiyel Taşımacılığı

Ege Nakliyat şehirler arası komple eşya taşımacılığının yanında parça taşımacılığı da yapmaktadır. Bir kamyonu doldurmayacak eşyaya sahip müşterilerimize parça taşımacılığı ile yardımcı olmaktayız. Komple eşya taşımacılığı ile aynı şartları sağlamaktadır. Fiyatlama taşınacak eşyanın çokluğu ile doğru orantılıdır.Nakliyat firmaları aynı güzergâhtaki birden fazla az miktardaki ev eşyasını aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilmektedirler. Eşya miktarı baz alınarak gönderilen çalışanlarımız tarafından paketleme işlemleri sonrası varış sırasına göre hangi eşyalar daha önce indirilecekse ona göre araca yükleme yapılır. Eşyaların karışmasından ve zarar görmesinden endişe duyan müşterilerimize bu durumu yaşamamaları için tavsiye olarak; arayacakları nakliyat firmasını iyi araştırmalarını ve uygun fiyat bulayım derken ne iş yaptığı bilinmeyen kişilere medet ummamalarını hatırlatmayı borç biliriz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT TEKLİFİ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ.

Şehirlerarası Nakliyat firmaları Ege Nakliyat ve Depolama Hizmetleri ile İstanbul ve İzmir merkezli olan firmamız Türkiye'nin birçok ilinde şehirlerarası taşımacılkm hizmeti vermek için çeşitli yerlerde bulunan ofislerimşz sayesinde size daha kısa bir sürede yerinde keşif ve hizmet vermek için Ankara ,Trabzon,Adana ,Diyarbakır ,Erzurum ve Batmanda bulunan ofislerimiz sayesinde size en yakın olan Şehirlerarası nakliyat Expertimiz Şehirlerarası taşımacılık için evinize kadar gelip tamamaen ücretsizdanışmanlık hizmeti sunarız .

Ege Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat ve Şehirlerarası Parsiyel taşımacılıkla ilgili bütün yükünüzü taşırız Şehirler arası Nakliyatta adeta Dev indirimlerimiz mevcuttur .Ayrıca İndirimlerimlerde mevcuttur .

Mevsimsel kampanyalarımızla müşterilerimize iki taraflı memnuniyet sağlamaktayız. Bu kampanyalarımızda %10 ve %20 indirimlerimiz mevcuttur.Daha hesaplı fiyatlara taşımacılık sağlamak isteyen müşterilerimiz kampanyalarımızı kaçırmayın. Bunlara ek olarak 100 bin tl tutarında sigorta poliçesi ile eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.Kampanyalarımız dışında fiyatlarımız belirttiğiniz hususlar çerçevesinde standarttır. Belirttiğiniz mesafede oluşturulan taban fiyatlarımız ile amacımız güven ve memnuniyet.

 

 

cekmeköy-nakliyat-firmalari

İzmir Bölgesi Nakliyat Fiyatları

İzmir - İstanbul şehirler arası nakliyat firması olan Ege Nakliyat sizlere hesaplı ve kaliteli taşımacılık sağlamaktadır.İzmir Göztepe şubemiz siz müşterilerimize daha rahat ulaşım ve iletişim sunmak için titiz ve özverili bir şekilde çalışmaktadır.Fiyatlarımız aynı şekilde ekspertiz keşfi sonucu mesafe, evinizin büyüklüğü, çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak olan aracımızın büyüklüğü baz alınarak hesaplanmaktadır.Ege Nakliyat olarak İzmir en fazla hizmet verdiğimz şehirlerin başında gelmektedir.Bu sebepledir ki daha uygun ve cazip fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.Bu bölgemizde asansörlü taşımacılık ile daha kısa sürede ve daha verimli hizmet vermekteyiz.Asansörlü taşımacılık müşterilerimizin de fikri alınarak kullanılmaktadır ve fiyat dahilindedir.

Ankara Bölgesi Nakliyat Fiyatları

Ankara bölgesinde bulunan firmamız asansörlü taşımacılık ve ekonomik fiyatlarıyla şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız ekspertiz keşfi sonucu mesafe, evinizin büyüklüğü, çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak olan aracımızın büyüklüğü baz alınarak hesaplanmaktadır. Uygun kampanyalarımızla ve uzman kadromuzla sunduğumuz hizmet sizleri memnun etme çabasındadır.Ankara-İstanbul şehirler arası taşımacılıkta Ege Nakliyat Ve Akaydın Nakliyat ortaklığı ile güvenilir hizmet, güler yüz ve sıcak aile ortamıyla sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.