shadow

tıkla ara


shadow

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları    

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları ve Parsiyel Taşımacılığı

Şehirler arası nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve daha hesaplı taşımacılık sağlamak için Ege Nakliyat olarak Şehirler arası ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız ekspertiz keşfi sonucu mesafe, evinizin büyüklüğü, çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak olan aracımızın büyüklüğü baz alınarak hesaplanmaktadır.Taşınacağınız kat göz önünde bulundurularak ihtiyac halinde asansörlü taşımacılık ile hizmet vermekteyiz ve bu hizmetimiz fiyatlarımıza dahildir.Ayrıca asansörlü taşmacılık sizlere daha kısa sürede taşımacılık sağlar.

Mevsimsel kampanyalarımızla müşterilerimize iki taraflı memnuniyet sağlamaktayız. Bu kampanyalarımızda %10 ve %20 indirimlerimiz mevcuttur.Daha hesaplı fiyatlara taşımacılık sağlamak isteyen müşterilerimiz kampanyalarımızı kaçırmayın. Bunlara ek olarak 100 bin tl tutarında sigorta poliçesi ile eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.Kampanyalarımız dışında fiyatlarımız belirttiğiniz hususlar çerçevesinde standarttır. Belirttiğiniz mesafede oluşturulan taban fiyatlarımız ile amacımız güven ve memnuniyet.

Ege Nakliyat Ailesi olarak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet sunmaktayız. Çalışanlarımızla birlikte sunduğumuz bu aile ortamına gelin siz de ortak olun.

 

cekmeköy-nakliyat-firmalari

İzmir Bölgesi Nakliyat Fiyatları

İzmir - İstanbul şehirler arası nakliyat firması olan Ege Nakliyat sizlere hesaplı ve kaliteli taşımacılık sağlamaktadır.İzmir Göztepe şubemiz siz müşterilerimize daha rahat ulaşım ve iletişim sunmak için titiz ve özverili bir şekilde çalışmaktadır.Fiyatlarımız aynı şekilde ekspertiz keşfi sonucu mesafe, evinizin büyüklüğü, çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak olan aracımızın büyüklüğü baz alınarak hesaplanmaktadır.Ege Nakliyat olarak İzmir en fazla hizmet verdiğimz şehirlerin başında gelmektedir.Bu sebepledir ki daha uygun ve cazip fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.Bu bölgemizde asansörlü taşımacılık ile daha kısa sürede ve daha verimli hizmet vermekteyiz.Asansörlü taşımacılık müşterilerimizin de fikri alınarak kullanılmaktadır ve fiyat dahilindedir.

Ankara Bölgesi Nakliyat Fiyatları

Ankara bölgesinde bulunan firmamız asansörlü taşımacılık ve ekonomik fiyatlarıyla şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız ekspertiz keşfi sonucu mesafe, evinizin büyüklüğü, çalışacak eleman sayısı ve kullanılacak olan aracımızın büyüklüğü baz alınarak hesaplanmaktadır. Uygun kampanyalarımızla ve uzman kadromuzla sunduğumuz hizmet sizleri memnun etme çabasındadır.Ankara-İstanbul şehirler arası taşımacılıkta Ege Nakliyat Ve Akaydın Nakliyat ortaklığı ile güvenilir hizmet, güler yüz ve sıcak aile ortamıyla sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.

Anadolu yakası Nakliyat Hizmet Yerlerimiz
Kadıköy Nakliyat Hizmetleri
Ataşehir Nakliyat Hizmetleri
  Ataşehir Hakkında Kısa Bilgi:Ataşehir Nakliyat Firmaları     Ataşehir Nakliyat Firmaları    Ataşehir Nakliyat Firmaları ı Ataşehirİstanbul'un Anadolu yakasında bir ilçe. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine 
Ümraniye Nakliyat Hizmetleri
Ümraniye Hakkında Kısa Bilgi:Ümraniye Nakliyat Firmaları     Ümraniye Nakliyat Firmaları    Ümraniye Nakliyat Firmaları ı Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında bir ilçe. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ataşehir , kuzeydoğusunda Ümraniye ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine 
Maltepe Nakliyat Hizmetleri