shadow


shadow

İstanbul Sivas Nakliyat Hizmetleri    

  İstanbul Sivas Nakliyat Firmaları ile Şehirler arası Nakliyat hizmetleri sunarız. Sivas ve İstanbul’da Nakliyat Hizmetleri %20 indirimli fiyatlarla İstanbul Sİvas atrası taşımacılıkta Kurumsal taşımacılık hizmeti sunarız .İstanbul Sivas Evden eve Nakliyat hizmetleri sunarız

İstanbul Sivas Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul Sivas Parça taşımacılık hizmetleri ile istanbul sivas cve sivas istanbul arası parça taşıma işlemleri itina ile yapılır .

İstanbul sivas Nakliyat parça taşıuma hizmetleri ile sigortalı ve express taşımacılık hizmetleri ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

istanbul sivas Komple ve Parsiyel Nakliye Artan rekabet, global pazarlarda yer alma hedefleri şirketlerin ana işlerine odaklanmalarına yol açmıştır. Komple ve parsiyel Nakliye ve Parsiyel taşımacılık ile İstanbul sivas nakliyat ...

Sivas hakkında : (ALINTIDIR http://www.sivas.gov.tr/ilimiz-hakkinda-genel-bilgiler)Sivas İç Anadolu'nun doğusunda yer alan, Anadolu'daki tarihi İpek Yolu güzergahlarının kesiştiği bir yerde konumlanmış ve ünlü Kral Yolunun da geçtiği büyük bir ilimizdir. Sivas tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri, kaplıcaları ile turistlere ilginç tatil olanakları sunmaktadır.

İç Anadolu'nun yüksek platoları üzerinde başlayan ve doğuya doğru yükselen il alanı; kuzey, doğu ve güneydoğuda dağlık ve sarp bir kesimle son bulmaktadır. Ortalama yükselti 1000 metrenin üzerindedir. İlde Kuzey Anadolu sıradağlarının uzantısı olan Köse Dağları, Torosların kuzey kollarından Tecer Dağları ve İncebel Dağları, Akdağlar, Yama Dağı yer almaktadır. Uzunyayla ve Meraküm platoları, ayrıca Kızılırmak, Kelkit, Çaltı vadileri önemli coğrafi oluşumlardır. Önemli akarsuları Kızılırmak, Kelkit Çayı, Tozanlı Çayı, Çaltı Çayı ve Tohma Çayıdır.

Sivas ilinin büyük bir kesimi yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve karlı geçen karasal İç Anadolu ikliminin etkisinde kalmaktadır. Fakat kuzeyde Karadeniz, doğuda Doğu Anadolu yüksek bölge ikliminin etkileri bulunmaktadır.