shadow


shadow

İstanbul Side Evden eve Nakliyat Hizmetleri    

   Side Antalya'nın en güzel ilçelerinden biridir .Antalya’ya 75 km. Manavgat’a 7 km. uzaklıkta olan Side, Yaklaşık 400 m. eni ve 1 km. uzunluğu olan bir yarımada şeklindedir. “Side” adı Anadolu dilinde “Nar” anlamına gelmektedir. Bu özellik ve bilgede bulunan bazı yazıtlardan elde edilen bilgiler Side tarihinin Hititlere kadar uzandığını göstermektedir. Fakat Anadolunun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Side’nin İ.Ö.VII yy’dan önce kurulduğu da söylenmektedir.  Side 'de bulunan merkezlerimiz sayesinde İstanbul Side Nakliyat Firmalarından olan bizler Ekonomik fiyatlarla sigortalı ve Kaskolu bir taşımacılık hizmeti sunarız "İstanbul Side Evden eve Nakliyat " ile Türkiye'nin heryerine Şehirler arası nakliyat hizmeti sunarız Side İstanbul arası şehirler arası nakliyat ile keyfine varın taşımacılığın doğru adresi İstanbul Antalya Nakliyat pilot firmasıdır ..

side-nakliye

 

Antalya Side Nakliyat ve Ankara Antalya Nakliyat Ev taşımacılığında İnanılmaz kampanya ve fiyatlarla hizmetinizdeyiz Size kalan sadece bizi aramak ve kampanyalardan faydalanın .

Antalya Akdeniz Bölgemizin incisi gerek Side gerekse Kaş gibi cennet köşesine sahip bir ilimizdir .Türkiye'nin 5.kalabalık Sanayi ve Turizm şehridir.

AntalyaTürkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2013 itibarıyla 2.158.265 nüfusa sahiptir. Tamamı Akdeniz Bölgesi'nin batısında yer alır ve Antalya Körfezi'yle Batı Torosların arasında kurulmuştur. Yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin altıncı büyük ilidir. Güneyinde Akdeniz, batısında Muğla, kuzeyinde Burdur ve Isparta, kuzeydoğusunda Konya, doğusunda ise Karaman veMersin illeri vardır

 Şehirler arası Nakliyat ve Şehirler arası parsiyel taşıamacılık konusunda Şehirler arası Nakliyat sektöründe yenilikler sayesinde taşınma işini size sevdirmek için Teknolojik gelişmeleri Şehirlerarası Taşımacılık ve Şehirler arası Parsiyel Nakliyat işine indexledik.Bu teknolojik gelişmeler Teleskopik Asansörler ile 18 Kata kadar eşyalarınızı taşımak için hizmet vermekteyiz .Bu teleskopikAsansörlerleŞehirler arası Nakliyat ve Şehirler arası Parsiyel taşımacılık işlemlerinizi çok kısa bir sürede taşınma işlemi yapılır

side-nakliye

İstanbul Side Parça Nakliyat Hizmetleri

 Side Antalya'da bulunan Ege Şehirler arası Nakliyat ofisleri ile artık İstanbul'dan Side'ye Parça eşya taşımak çok kolay İstanbul Side arası Parsiyel parça taşıma işleriniz itinalı ve sigortalı bir şekilde yapılır .İstanbul Mecidiyeköy merkezli firmamız parsiyel taşıma işlerinizi en kısa zamanda halleder .