shadow

shadow


 

 

İstanbul Nevşehir Nakliyat Fiyatları

İstanbul Nevşehir Evden eve Nakliyat    

   İstanbul Bolu Nakliyat Hizmetleri ile Şehirler arası ev ve ofis taşımacılığınında güvenli ve kaliteli hizmete duyulan ihtiyacın artması nedeniyle bir çok yenilik sunuyoruz. Hizmet standartlarının bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen çalışma prensibimizle sektöre yön veren öncü firmayız.

İstanbul Bolu Nakliyat Firmaları Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda yapmış olduğumuz arge çalışmalarıyla daha modern daha kaliteli ve daha ekonomik bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin ev veya ofis eşyalarının naklini gerçekleştirirken özel kolileme ve paketleme yöntemleri uygulayarak ,oluşabilecek hasarları engelliyoruz.Hizmet sonrası feedback çalışmaları yaparak müşterimizden aldığımız geri bildirimlerle arzu edilen hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Bolu Evden eve Nakliyat'ın size sağladığı Özel Hayatın gizliliği ilkesini benimseyerek müşterilerimizin özel eşyalarını korumayı veya taşınma sürecindeki özel durumlarına saygı duymayı profesyonel bir hizmet kuralı olarak benimsiyoruz.

Devlet memurlarına ,Öğretmenlere ,Hakim ve Savcılara,Askeri Personeller gibi kamu hizmetinde çalışan müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlı hizmet imkanlarımızın yanında ,Kurumsal firmalara ,referans müşterilerine ve öğrencilere de özel indirimler sunuyoruz.

Taşınma harici hizmetlerimiz ile de müşterilerimize depolama , kolileme ,daire içerisinde ağır mobilya montaj -demontaj ,dekorasyon düzenleme ve beyaz eşya tesisatının montajı ve kurma gibi hizmetler sunuyoruz.


İstanbul Nevşehir Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Nevşehir evden eve nakliyat işlemleriniz Ege Nakliyat A.Ş tarafından titizlikle ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla İstanbul Nevşehir Asansörlü Evden eve Nakliyat Sigortalı ve Garantili İzmir Bolu Ordu eve Nakliyat Firmalarında lider ..

nevsehir-nakliyat

 

İstanbul Nevşehir Parça Taşımacılığı

 İstanbul Nevşehir Evden eve Parça Taşımacılık hizmetlerimiz 7/24 Ordu merkezli olan firmamaız Nevşehir İstanbul Evden eve Nakliyat ve Bolu İstanbul Parça taşımacılığı asas bir şekilde yapar .

sehirler-aras

Nevşehir, Kapadokya Bölgesi’nde yer alır. Strabon tarafından Bölge’nin sınırları, güneyde Toros Dağları, batıdaAksaray, doğuda Malatya ve kuzeyde Doğu Karadeniz olarak verilir. Bugün ise,Kapadokya Bölgesi ile kastedilen Nevşehir, Aksaray, Kayseri, Niğde ve Kırşehir illerinden oluşan coğrafi alandır (Gülyaz, 2006, s. 132). Kapadokya sözcüğünün, İranlılartarafından kullanılmış olan Katpatuka sözcüğünün Helen ağzındaki söylenişi olduğuve Katpatuka sözcüğünün de Hurri dilindeki Khepat-ukh sözcüğünden geldiği düşünülmektedir. Bu görüşe göre, Khepat, yörenin baş tanrısıdır ve Khepat-ukh, “Khepat Halkı (nın Yurdu)” anlamına gelmektedir. (Umar, 1993, s. 407) Yazı Öncesinde NevşehirKapadokya Bölgesi’nde daha erken devirlere ait insan izleri bulunmuş olsa da Nevşehir’in en eski yerleşim yeri, Gülşehir’deki Civelek Mağarası’dır (Gülyaz, 2006, s.147). Mağarada, “Kalkolitik Dönem’e (MÖ 5000-3000) ait, elde şekillendirilmiş tek kulplu fincanlar, çeşitli boylarda çömlekler, dokumacılıkta kullanılan ağırşaklar, taştan ve kemiktenn aletler bulunmuştur” (Gülyaz, 2006, s.147). Ayrıca, Avanos’un Sarılar beldesi yakınlarındaki Zank Höyük’te yapılan kazılarda Eski Tunç Çağı’na (MÖ 3000-2000) ve Assur Ticaret Kolonileri Çağı’na (MÖ 2000-1750) ait kalıntılar bulunmuştur (Nevşehir Valiliği, 1999, s. 107). Yazılı Dönemlerde NevşehirAnadolu’nun ilk yazılı (tarihsel) dönemi, Beylikler Dönemi (MÖ 2100-1700)’dir. Bu durum, Asurlu tüccarların yazılı belgeleriyle açıklık kazanmaktadır (Akurgal, 2002, s.40). Bu nedenle, ilk olarak, Asur Ticaret Kolonileri Dönemi hakkında kısaca bilgi verilip, daha sonra da Kapadokya Bölgesini etkisi altına alan uygarlıklar, kısaca, Bölge ile ilgisi bağlamında tanıtılacaktır. Asur Ticaret Kolonileri Dönemi (MÖ 1900-1800)Asurlu tüccarlar, Anadolu’dan kereste, gümüş ve bakır almakta ve karşılığında da kalay ve kumaş vermekteydiler (Akurgal, 2002, s.40). MÖ 19uncu yüzyılda, bu alışveriş, Asurların, Orta Anadolu’da oluşturdukları (Akurgal, 2002, s.40), “Karum” adı verilen ticari organizasyonlar (Gülyaz, 2006, s. 148) sayesinde örgütlü bir hal almıştır. Asurlar, karumlar dışında, “wabartum” adı verilen, mal depolama ve konaklama ihtiyacını karşılamak amacıyla, daha küçük ticaret merkezleri de kurmuşlardır (Gülyaz, 2006, s. 148). Kapadokya’da yalnızca, Neşa (Kaniş) karumunun yeri bilinmektedir

HACIBEKTAŞ : 666 km² alana sahip olan Hacıbektaş ilçesi ile Nevşehir arasında otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Hacıbektaş ilçesi doğuda Avanos ilçesi, kuzeyinde Kozaklı ilçesi, kuzeybatı ve batısında Kırşehir ili, güneyinde ise Gülşehir ilçeleriyle çevrilidir. Karaburna ve Kızılağıl ilçenin iki beldesini oluşturur. İl merkezine 45 km mesafede yer alır. İlçe merkez nüfusu 5.078, köylerinin ve beldelerin toplam nüfusu ise 6.402’dir.

ACIGÖL : Acıgöl, 4 Temmuz 1987 yılında 19507 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan TBMM kararıyla ilçe oldu. İlçenin yüzölçümü 490 km² olup doğusunda Nevşehir merkez ilçe, kuzeyinde Gülşehir ilçesi, batısında Aksaray İli, kuzeyinde ise Niğde ili ve Derinkuyu ilçesi bulunmaktadır.

ÜRGÜP : Nevşehir’in 23 km doğusunda olan Ürgüp’e Otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Kapadokya Bölgesinin en önemli merkezlerindendir. Turistlerin en yoğun ziyaret ettikleri ilçe, nüfus itibariyle de ilin en büyük ilçesidir. 574 km² alana sahip olan ilçe, doğu ve güneyden Kayseri ili ile çevrilmiştir.

KOZAKLI : Kozaklı Nevşehir'in kaplıcalarıyla ünlü bir ilçesidir. Nevşehir ile Kozaklı arasında Otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. İlçeye; Kanlıca, Kalecik, Karasenir ve Karahasanlı olmak üzere 4 belde bağlı bulunmaktadır. 706 km² alana sahip olan Kozaklı ilçesi, doğuda Yozgat, kuzeyde ve batıda Kırşehir illeri ile çevrilidir

AVANOS : Yüzölçümü 1045 km² alana sahip olan Avanos ilçesine Nevşehir’den direk otobüs ve taksi ile ulaşılabilir. Avanos ilçesini doğuda Kayseri ili, Güneyde Ürgüp ve Nevşehir merkez, batıda Gülşehir ve Hacıbektaş, kuzeyde ise Kozaklı ilçesiyle çevrilidir.

GÜLŞEHİR : İlçenin yüzölçümü 931 km² olup Nevşehir ile Gülşehir arasında Otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Gülşehir’in doğusunda Avanos, kuzeyinde Hacıbektaş, batısında Kırşehir ve Aksaray, güneyinde ise Acıgöl ve Nevşehir merkez ilçeleriyle çevrilidir. İlçe merkezi Kızılırmak kenarında kurulmuştur.

DERİNKUYU : İlçenin yüzölçümü 445 km² alana sahiptir olup Nevşehir ile Derinkuyu arasında Otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Nevşehir merkeze 29 km mesafededir. Derinkuyu ilçesi güney ve güneydoğuda Niğde İli, Kuzeydoğuda Ürgüp ilçesi, Güneyde Nevşehir Merkez, Kuzey batıda ise Acıgöl ilçeleriyle çevrilmiştir. İ

 

Şehirler arası Nakliyat Hizmet Yerlerimiz

 Ege ve Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz

-Bodrum Evden eve Nakliyat   -Kuşadası Evden eve Nakliyat     

-Marmaris Evden eve Nakliyat   -Fethiye Evden eve Nakliyat

-Ayvalık Evden eve Nakliyat    -Altınoluk Evden eve Nakliyat   

-Burhaniye Evden eve Nakliyat  -Köyceğiz Evden eve Nakliyat

-Edremit Evden eve Nakliyat   -Alaçatı Evden eve Nakliyat          

Didim Evden eve Nakliyat       SİDE Evden eve Nakliyat

  İstanbul Balıkesir Nakliyat      İstanbul Aydın Nakliyat  

Marmara Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Bursa Evden eve Nakliyat    -Tekirdağ Evden eve Nakliyat        

-Kırklareli Evden eve Nakliyat   -Edirne Evden eve Nakliyat

-Kocaeli Evden eve Nakliyat     -Çanakkale Evden eve Nakliyat        

-Sakarya Evden eve Nakliyat     -Bilecik Evden eve Nakliyat

İç Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Ankara Evden eve Nakliyat   -Konya Evden eve Nakliyat       

-Kayseri Evden eve Nakliyat    -Eskişehir Evden eve Nakliyat

   -Sivas Evden eve Nakliyat      -Nevşehir Evden eve Nakliyat       

 -Kırıkkale Evden eve Nakliyat     -Yozgat Evden eve Nakliyat

Karadeniz Bölgesi Nakliyat Hizmetlerimiz

Zonguldak Evden eve Nakliyat      Trabzon Evden eve Nakliyat       

Ordu Evden eve Nakliyat       Kastamonu Evden eve Nakliyat

Samsun Evden eve Nakliyat     Tokat Evden eve Nakliyat        

Sinop Evden eve Nakliyat        Rize Evden eve Nakliyat

Giresun Evden eve Nakliyat     Gümüşhane Evden eve Nakliyat       

Düzce Evden eve Nakliyat     Bolu Evden eve Nakliyat

 Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz .

Gaziantep Evden eve Nakliyat       Diyarbakır Evden eve Nakliyat       

 Şanlıurfa Evden eve Nakliyat      Siirt Evden eve Nakliyat

Mardin Evden eve Nakliyat        Şırnak Evden eve Nakliyat       

Adıyaman Evden eve Nakliyat      Batman Evden eve Nakliyat

Doğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

Ağrı Evden eve Nakliyat        Erzincan Evden eve Nakliyat        

Ardahan Evden eve Nakliyat    Erzurum E vden eve Nakliyat     

Bitlis Evden eve Nakliyat       Iğdır Evden eve Nakliyat              

Bingöl Evden eve Nakliyat    Hakkari Evden eve Nakliyat              

Elazığ Evden eve Nakliyat    Tunceli Evden eve Nakliyat         

Kars Evden eve Nakliyat     Malatya Evden eve Nakliyat                                   

Van Evden eve Nakliyat          Mış Evden eve Nakliyat

Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..       

Adana Evden eve Nakliyat      Kahramanmaraş Nakliyat        

 Antalya Evden eve Nakliyat   Karaman Evden eve Nakliyat  

Burdur Evden eve Nakliyat    Gaziantep Evden eve Nakliyat           

Hatay Evden eve Nakliyat      Denizli Evden eve Nakliyat

Isparta Evden eve Nakliyat     AfyonEvden eve Nakliyat               

Mersin Evden eve Nakliyat       Osmaniye Evden eve Nakliyat

 

İstanbul Nevşehir Evden eve  Nakliyat sayfasındasınız ...