shadow

shadow


 

 

İstanbul Bolu Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bolu Evden eve Nakliyat    

   İstanbul Bolu Nakliyat Hizmetleri ile Şehirler arası ev ve ofis taşımacılığınında güvenli ve kaliteli hizmete duyulan ihtiyacın artması nedeniyle bir çok yenilik sunuyoruz. Hizmet standartlarının bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen çalışma prensibimizle sektöre yön veren öncü firmayız.

İstanbul Bolu Nakliyat Firmaları Müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda yapmış olduğumuz arge çalışmalarıyla daha modern daha kaliteli ve daha ekonomik bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin ev veya ofis eşyalarının naklini gerçekleştirirken özel kolileme ve paketleme yöntemleri uygulayarak ,oluşabilecek hasarları engelliyoruz.Hizmet sonrası feedback çalışmaları yaparak müşterimizden aldığımız geri bildirimlerle arzu edilen hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Bolu Evden eve Nakliyat'ın size sağladığı Özel Hayatın gizliliği ilkesini benimseyerek müşterilerimizin özel eşyalarını korumayı veya taşınma sürecindeki özel durumlarına saygı duymayı profesyonel bir hizmet kuralı olarak benimsiyoruz.

Devlet memurlarına ,Öğretmenlere ,Hakim ve Savcılara,Askeri Personeller gibi kamu hizmetinde çalışan müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlı hizmet imkanlarımızın yanında ,Kurumsal firmalara ,referans müşterilerine ve öğrencilere de özel indirimler sunuyoruz.

Taşınma harici hizmetlerimiz ile de müşterilerimize depolama , kolileme ,daire içerisinde ağır mobilya montaj -demontaj ,dekorasyon düzenleme ve beyaz eşya tesisatının montajı ve kurma gibi hizmetler sunuyoruz.


İstanbul Bolu Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Bolu evden eve nakliyat işlemleriniz Ege Nakliyat A.Ş tarafından titizlikle ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla İstanbul Bolu Asansörlü Evden eve Nakliyat Sigortalı ve Garantili İzmir Bolu Ordu eve Nakliyat Firmalarında lider ..

bitlis-nakliyat

 

İstanbul Bolu Parça Taşımacılığı

 İstanbul Bolu Evden eve Parça Taşımacılık hizmetlerimiz 7/24 Ordu merkezli olan firmamaız Bolu İstanbul Evden eve Nakliyat ve Bolu İstanbul Parça taşımacılığı asas bir şekilde yapar .

sehirler-aras

Bolu Hakkında ;Türkiye yüzölçümünün % 1,015'lik bölümünü kaplayan Bolu İli, 8.276 km² (827.600 Ha.) yüzölçümü ile Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz bölümünde yer alır. Ortalama rakım 1000 m., merkez ilçe rakımı ise 725 m. civarındadır. 

Bolu'nun, batısında Düzce ve Sakarya, güneybatısında Bilecik ve Eskişehir, güneyinde Ankara, doğusunda Çankırı, kuzeyinde Zonguldak ve kuzey doğusunda Karabük illeri yer alır. İl sınır uzunluğu 621.4 km.dir.

Bolu İl Merkezine göre ; Dörtdivan, Yeniçağa ve Gerede İlçeleri doğuda, Mengen kuzeydoğuda, Göynük ve Mudurnu İlçeleri güneybatıda, Seben ve Kıbrıscık İlçeleri ise güneyde yer almaktadır.

YENİÇAĞA : YENİÇAĞA Bolu İli'nin doğusunda yer alan ilçenin kuzeyinde Mengen, doğusunda Gerede, güneyinde Dörtdivan, batısında Bolu toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 156 km² alana sahiptir.

MENGEN : MENGEN Bolu İli‟nin kuzeydoğusunda yer alan ilçenin kuzeyinde Devrek, doğusunda Eskipazar, kuzeydoğusunda Yenice, güneydoğusunda Gerede, güneyinde Yeniçağa, güneybatı ve batısında Bolu toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 898 km² alana sahiptir. İlçenin rakımı 610 metre olup, nüfusu 14619, il merkezine uzaklığı 56 km‟dir. İlçe merkezi 10 mahalleden oluşmuştur. Ayrıca ilçeye bağlı 1 belde (Gökçesu) ve 56 köyü bulunmaktadır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi: 14.05.2014

GÖYNÜK : Bolu İli‟nin güneybatısında yer alan ilçenin kuzeyinde Akyazı, doğusunda Mudurnu, güneydoğusunda Nallıhan, güneyinde Sarıcakaya, güney batısında Gölpazarı ve batısında Geyve toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 1.362 km² alana sahiptir. İlçenin rakımı 720 metre olup, nüfusu 15590, İl merkezine uzaklığı 96 km‟dir. İlçe merkezi 6 mahalleden oluşmuştur. Ayrıca ilçe merkezine bağlı 66 köy bulunmaktadır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi: 14.05.2014

BOLU MERKEZ : 2013 yılı Adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre Bolu Merkez ilçenin nüfusu: 140.131 kişi şehir merkezinde ve 34.556 kişi köylerde olmak üzere toplam 174.687 kişidir. Bolu ilinin toplam nüfusu ise 283.496'dır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi: 14.05.2014

MUDURNU : MUDURNU Bolu İli‟nin güneybatısında yer alan ilçenin kuzeyinde Düzce ili, doğusunda Seben, kuzeydoğusunda Bolu, kuzeybatısında Hendek, güneyinde Nallıhan, batısında Göynük ve Akyazı toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 1.409 km² alana sahiptir. İlçenin rakımı 840 metre olup, toplam nüfusu 20410, il merkezine uzaklığı 52 km'dir. İlçe merkezi 8 mahalleden oluşmuştur. Ayrıca ilçe merkezine bağlı 73 köy ve 1 beldeai bulunmaktadır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi:14.05.2014

KIBRISCIK : KIBRISCIK Bolu İli‟nin güneyinde yer alan ilçenin kuzeydoğusunda Dörtdivan, güneyinde Beypazarı, kuzey ve batısında Seben toprakları ile sınırlı olarak yaklaŞık 462 km² alana sahiptir. ilçenin rakımı 1.130 metre olup, nüfusu 3530, İl merkezine uzaklığı 63 km‟dir. İlçe merkezi 2 mahalleden oluşmuştur. Ayrıca ilçe merkezine bağlı 22 köy bulunmaktadır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi: 14.05.2014

GEREDE : Bolu İli‟nin doğusunda yer alan ilçenin güneydoğusunda Kızılcahamam ve Çamlıdere, kuzey doğusunda Çerkeş ve Eskipazar, güneybatısında Dörtdivan, kuzeyinde Mengen, batısında Yeniçağa toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 1.059 km2 alana sahiptir. İlçenin rakımı 1.350 metre olup, nüfusu 34565, il merkezine uzaklığı 52 km‟dir. İlçe merkezi 8 mahalleden oluşmuştur. Ayrıca ilçe merkezine bağlı 92 köy bulunmaktadır. kaynak: www.bolu.gov.tr erişim tarihi: 14.05.2014

DÖRTDİVAN : Bolu İli‟nin doğusunda yer olan ilçenin doğusunda Gerede, batısında Bolu, kuzeyinde Yeniçağa, güneyinde Çamlıdere, güneybatısında Kıbrıscık toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 552 km2 alana sahiptir.

SEBEN : SEBEN Bolu İli‟nin güneyinde yer alan ilçenin kuzeyinde Bolu, doğusunda Kıbrıscık, güneyinde Ankara'nın Nallıhan, batısında Mudurnu toprakları ile sınırlı olarak yaklaşık 817 km² alana sahiptir.

 

 

Şehirler arası Nakliyat Hizmet Yerlerimiz

 Ege ve Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz

-Bodrum Evden eve Nakliyat   -Kuşadası Evden eve Nakliyat     

-Marmaris Evden eve Nakliyat   -Fethiye Evden eve Nakliyat

-Ayvalık Evden eve Nakliyat    -Altınoluk Evden eve Nakliyat   

-Burhaniye Evden eve Nakliyat  -Köyceğiz Evden eve Nakliyat

-Edremit Evden eve Nakliyat   -Alaçatı Evden eve Nakliyat          

Didim Evden eve Nakliyat       SİDE Evden eve Nakliyat

  İstanbul Balıkesir Nakliyat      İstanbul Aydın Nakliyat  

Marmara Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Bursa Evden eve Nakliyat    -Tekirdağ Evden eve Nakliyat        

-Kırklareli Evden eve Nakliyat   -Edirne Evden eve Nakliyat

-Kocaeli Evden eve Nakliyat     -Çanakkale Evden eve Nakliyat        

-Sakarya Evden eve Nakliyat     -Bilecik Evden eve Nakliyat

İç Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Ankara Evden eve Nakliyat   -Konya Evden eve Nakliyat       

-Kayseri Evden eve Nakliyat    -Eskişehir Evden eve Nakliyat

   -Sivas Evden eve Nakliyat      -Nevşehir Evden eve Nakliyat       

 -Kırıkkale Evden eve Nakliyat     -Yozgat Evden eve Nakliyat

Karadeniz Bölgesi Nakliyat Hizmetlerimiz

Zonguldak Evden eve Nakliyat      Trabzon Evden eve Nakliyat       

Ordu Evden eve Nakliyat       Kastamonu Evden eve Nakliyat

Samsun Evden eve Nakliyat     Tokat Evden eve Nakliyat        

Sinop Evden eve Nakliyat        Rize Evden eve Nakliyat

Giresun Evden eve Nakliyat     Gümüşhane Evden eve Nakliyat       

Düzce Evden eve Nakliyat     Bolu Evden eve Nakliyat

 Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz .

Gaziantep Evden eve Nakliyat       Diyarbakır Evden eve Nakliyat       

 Şanlıurfa Evden eve Nakliyat      Siirt Evden eve Nakliyat

Mardin Evden eve Nakliyat        Şırnak Evden eve Nakliyat       

Adıyaman Evden eve Nakliyat      Batman Evden eve Nakliyat

Doğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

Ağrı Evden eve Nakliyat        Erzincan Evden eve Nakliyat        

Ardahan Evden eve Nakliyat    Erzurum E vden eve Nakliyat     

Bitlis Evden eve Nakliyat       Iğdır Evden eve Nakliyat              

Bingöl Evden eve Nakliyat    Hakkari Evden eve Nakliyat              

Elazığ Evden eve Nakliyat    Tunceli Evden eve Nakliyat         

Kars Evden eve Nakliyat     Malatya Evden eve Nakliyat                                   

Van Evden eve Nakliyat          Mış Evden eve Nakliyat

Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..       

Adana Evden eve Nakliyat      Kahramanmaraş Nakliyat        

 Antalya Evden eve Nakliyat   Karaman Evden eve Nakliyat  

Burdur Evden eve Nakliyat    Gaziantep Evden eve Nakliyat           

Hatay Evden eve Nakliyat      Denizli Evden eve Nakliyat

Isparta Evden eve Nakliyat     AfyonEvden eve Nakliyat               

Mersin Evden eve Nakliyat       Osmaniye Evden eve Nakliyat

 

İstanbul Bolu Ordu Evden eve  Nakliyat sayfasındasınız ...