Hizmetlerimiz

shadow

Evden Eve Nakliyat

   Evden eve Nakliyat konusunda profesyonel ve kalifiyeli elemanlarımız tarafından güvenli taşimacılık.Evden eve Nakliyat taşımacılığında kullnılan araçlarımız tamamen hijyenik ve eşya nakledilmesi için özel tasarlanmıs olup tamamen polyester kaplıdır bu sayede dış etkenlerden eşyalarınız yada malzemeniz korunur.

Ofis ve Fuar Taşımacılığı

   Yurt genelindeki fuar taşımacılığı ve lojistik hizmetlerinde herkesten bir adım öndeyiz.Uzun araçlarımızla fuar organizasyonları,konser,dizi ve film set ekipmanları taşımacılığı ile klasik bir nakliye firmasının ötesinde hizmet sunuyoruz .Konserler,filmler,fuarlar,stand kurulumlarında tüm nakliye işlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz.

   Küçük ,orta veya büyük işletmelerinizin naklini gerçekleştirirken maksimum emek minimum zaman kaybı prensibini benimsiyoruz. İşyerinizin nakli sırasında sürprizlerle karşılaşmamanız için taşınma öncesi gönderilen eksperlerimiz ; eşya durumunu ,kaç sefer gerçekleşeceğini, gerekli teknik araçları ve ekibi belirleyerek ,düzenli bir plan dahilinde taşınma işinizin gerçekleşmesini sağlar.

Şehirler Arası Nakliyat

  Şehirler arası Nakliyat  Firmamız diğer firmaların aksine sadece belli merkezlere değil Türkiye geneli tüm şehirlere hizmet vermektedir.İl,ilçe ,kasaba ,köy ayrımı olmaksızın kilometresi ne olursa olsun her noktaya ulaşıyoruz. Her ilde mevcut bölge temsilcilerimiz aracılığıyla size en yakın aracımızı yönlendirip, gereksiz zaman kaybı yaşatmıyoruz. Özellikle kamu personellerinin maruz kaldığı sık sık yer değiştirme durumlarında nakliye hizmetlerine ödenen ücretler büyük maddi kayıplara neden oluyor. Eğer kalite anlayışından yoksun,merdive altı firmalarla çalışırsanız bu maddi kayıplar daha da artar.Biz uzun yılların kazandırdığı deneyimle yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları bildiğimiz için size ihtiyacınız olan güvenli ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ambalaj Ve Paket

   Eşyaların yada malzemelerin paketlenmesi konusu çok hassas ve meşekatli bir iştir .Temel prensip olan eşyaların minimum hasarla naklledilmesidir . Paketleme konusunda uzman eleman kadromıuzla 7/24 Hizmetinizdeyiz..

Depolama ve Hijyen

   Depolarımız 7/24 kameralarla görüntülenmektedir.Günlük ve peryodik bakımları tamamen Hijyen ve sanitasyon (haşerelere karşı ilaçlanma ve rutubet ve neme karşı önlemler almak )kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

facebook twitter linkedin dribble