Evcİl Hayvan Taşima

shadow

  Evcil Hayvan Taşımacılığı

   Sizce taşımacılığın kuralları nedir? Peki hayvanların üzerinde bu nasıl olmalıdır?En önemli genellikle kediler ve köpekler bu konu başlığı altında olur. Şimdi bu soruları okuyaksınız.

Tüm insanoğlunun kabul etiği gibi köpekler bizim en yakın dostlarımızdır.Peki bu değerli dostlarımızın rahatı ve keyfi bizi ne kadar ilgilendiriyor? Bu konu altındaki başlıklarımızdan birini incelersek o da dostlarımızın rahatı  olur.

Peki taşımacılıkta hayvanların rahatı nasıl olmalı  ?  Bu konuda pek aklımızı  karıştırmasada düşünülmesi bir tek hayvan dostlarımızın değil bizim de
keyif ve rahatımızı sağlar.  Bu değerli emin ellerde ve doğru bir şekilde icra etmek bütün bireylerin sorumluluğu altındadır.Biz de bu birylerden birininarasına katılıp  size güven vermek için elimizden geleni yapıyoruz ve sizlere büyük değer veriyoruz.Ve bu değeri sizlerden gördüğümüz için sizlerede çok minnettarız.


Hayvanları sevdiğiniz için Teşekkür ediyoruz.

                                                                                                                                                                                                                                 ...Yağmur AYIRTIR .....

 

 

Şehirler arası Kedi Taşımai hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası kedi taşıma nakliye hizmeti. İstanbul, İzmir daha bir çok ile transfer hizmeti vermekteyiz.
 Şehir içi ve  Şehirler arası i Köpek Taşıma Pet Transfer / Pet Taksi hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası köpek taşıma nakliye hizmeti. İstanbul, İzmir her saat   hizmeti vermekteyiz.

Şehirler Arası ve İstanbul Şehir İçi Papağan Taşıma Pet Transfer / Pet Taksi hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası papağan taşıma nakliye hizmeti. İstanbul, İzmiri vermekteyiz. 

facebook twitter linkedin dribble

İstanbul İzmir Nakliyat     İzmir İstanbul Nakliyat     İstanbul Ankara Nakliyat       İstanbul Antalya Nakliyat      İstanbul Adana Nakliyat
İstanbul Bodrum Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat