shadow

İstanbul Bayramiç Nakliyat Hizmetleri    

İstanbul Bayramiç Evden eve Nakliyat firmalarından olan bizler Ege Nakliyat olarak merkez ofislerimizden biri olan Çanakkale 'de hizmet vermekteyiz . İstanbul Bayramiç Evden eve Nakliyat Hizmetrlerinde Evden eve Nakliyat özellikle dikkat edilmesi gereken .Bayramiç Çanakkale Evden eve nakliyat hassas işlemlerini profesyonel ekip ve garantör bir firma tarafından yapılması gereklidir ,özellikle de Çanakkale içi ve Çanakkale Bayramiç şehirler arası taşımacılık firmaları seçmek her zaman zor bir işlemdir .Çanakkale şehirler arası nakliyat işlemi yapmak için özellikle Ege bölgesi nakliyat firması olması gereklidir . Yada merkezi Çanakkale olan şehirler arası nakliyat firmaları tercih edilmelidir. İstanbuıl ve Çanakkale Merkezli olan Bayramiç Şehirler arası Nakliyat size hem İstanbul'da hemde Çanakkele 'de sizden biri olan firma olarak hizmet vermekteyiz .
ADANA-NAKLİYE

İstanbul Bayramiç Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul Bayramiç Parsiyel taşuımacılık hizmeti sunmak için İstanbul Anadolu yakası parsiyel taşımacılık ve İstanbul Avrupa yakası parsiyel nakliyat 'da bulunan merkez ofislerimiz sayesinde İstanbul Bayramiç Çanakkale arası parça taşıma işlemleri her saat başı mevcuttur Çanakkale Bayramiç Merkez'de bulunan ofislerimiz ile karşılıklı olarak parça taşıma işlemleri yapılır .Çanakkale İstanbul Parsiyel taşımacılk işlenmleri sigortalı ve profesyonel ekiple yapılır Parsiyel taşımacılıkta kurumsal çözüm ortağınız olan sizden biri olan Ege Şehirler arası nakliyat ile Taşıma işlemleri hassasiyele yapılır

Bayramiç Hakkında kısa ...

 Bayramiç ve yöresinin geçmiş çağlarda Troia krallığının sınırları içersinde olduğu bilinmektedir. İlçe merkezinin bu dönemlerine ilişkin bilgiler, bugün ilçe sınırları içinde kalan bazı eski yerleşim merkezlerinden elde edilmektedir. Bunlardan en önemlileri arasında Troas bölgesinde, bugünkü Kurşuntepe yakınları ve Skamondros (eski Menderes) çayı vadesindeki eski bir Aiolya yerleşim yeri olan Skepsis'Evciler) ve Akpınar, Çaldağ köyünde bulunan Kiemalılar'ın kurduğu bir koloni olan Kebren (Akpınar) bulunmaktadır. Pers egemlenliğine ve daha sonra da sparta istilasına uğrayan kent, halkının Alexandreia -Troas'a göç etmesiyle boşalmıştır. 1356 yılında Osmanlılar, bugün Kültür Bakanlığı tarafından koruma altına alınan. Restorasyonu yaptırılan ve halk arasında "Hadımoğulları konağı" olarak tanınan binayı yaptırmışlardır. Akpınar Çaldağ köyünde, adını Priamos'un oğlu Kebrianos'tan aldığı söylenen, M.Ö. 5. yüzyıldabüyük ün kazanan ancak  M.Ö. 3. yüzyılda tamamen boşalan, Kebren Antik şehri ile Kurşunlu köyündeki, yazılı kaynaklara göre etrafı yüksek surlarla çevrili bir kale ve Athena Tapınağı'nın olduğu bildirilen Skepsis kentinin kalıntıları, ilçemizdeki antik yerleşme merkezleridir. Ancak yörede yeterli bir araştırma yapılmadığı için önemli bir antik yerleşim bölgesi olan Bayramiçte ve köyümüz tarihi: 
1748 (Rumi 1164) yılında, Urfa Birecik karyesinden kalkan Kayı Boyundan Karakeçili aşiretinden kervancı tüccar OĞUZ, Türkmen Yörük aileleri tarafındanönce Bayramiç ilçesine bağlı Bezirganlar Köyü'nden sonrada Biga Bezirganlar köyüne iki koldan yerleşen bu aşiret çanakkalede iki ilçede BEZİRGANLAR köylerini kurmuşlardır.arşiv kayıtlarında Osmanlıda mevcuttur.Ayrıca Urfa Karacadağ Mızar yöresinden Birecikten kalkan Karakeçililer Kütahya Aslanapa BEZİRGAN köyünü ve Antalya Kaş BEZİRGAN köyünü kurmuşlardır.kesin olarak bilinmemekle beraber vergi veya anlaşmazlıktan dolayı gelen 7 hanelik (Sarılar, Sarı Mehmetler, Tülüler, Musalar, Köseler, Sinanlar, Kırtıklar) yörük grubu tarafından kurulmuştur. Daha sonra da başka yerden İmamlar Grubu gelir. Köy mezarlığında, 1550 yıllarına rastlayan mezar taşları bulunsa da, bunların çevrede önceleri göçebe olarak yaşayan Türk Boylarına ait olduğu sanılmaktadır. Köye de geldikleri köyün adı olan ve "mesleğini kazanç sağlamak için yapan kişi, tüccar " anlamındaki bezirgan'a çoğul takısı getirilerek "BEZİRGANLAR" adı verilmiştir. Urfa/Birecikte aynı soyadı taşıyan akrabalarımızın olduğu köy büyüklerince dilden dile ifade edilmiş son asırda bağlantı kopmuştur. Karakeçililer savaşçı bir Oğuz, Türkmen aşireti olduğundan Doğudan Batıya Güneyden Kuzeye Türkiyenin dört bir yanına iskan edilmişlerdir. 
ADANA-NAKLİYAT

İzmir Bayramiç Nakliyat Firmalarında lider olan firmamız ,İZMİR Çanakkale  ev Taşımacılığındaki uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet konusunda emsallerinde ve rakiplerinde görülmemiş bir özveriyle Müşteri odaklı bir BursaEvden eve Taşıma firmasıdır.

Ankara Bayramiç Nakliyat Firmalarında lider olan firmamız ,ANKARAÇanakkale ev Taşımacılığındaki uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet konusunda emsallerinde ve rakiplerinde görülmemiş bir özveriyle Müşteri odaklı bir Evden eve Taşıma firmasıdır.

Antalya Bayramiç Çanakkale Nakliyat  Firmalarında lider olan firmamız ,ANTALYA Çanakkale  ev Taşımacılığındaki uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet konusunda emsallerinde ve rakiplerinde görülmemiş bir özveriyle Müşteri odaklı bir Evden eve Taşıma firmasıdır.

 

Çanakkale Nakliyat Hizmet Yerlerimiz

  

 Ege ve Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz

-Bodrum Evden eve Nakliyat   -Kuşadası Evden eve Nakliyat     

-Marmaris Evden eve Nakliyat   -Fethiye Evden eve Nakliyat

-Ayvalık Evden eve Nakliyat    -Altınoluk Evden eve Nakliyat   

-Burhaniye Evden eve Nakliyat  -Köyceğiz Evden eve Nakliyat

-Edremit Evden eve Nakliyat   -Alaçatı Evden eve Nakliyat          

Didim Evden eve Nakliyat       SİDE Evden eve Nakliyat

  İstanbul Balıkesir Nakliyat      İstanbul Aydın Nakliyat  

Marmara Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Bursa Evden eve Nakliyat    -Tekirdağ Evden eve Nakliyat        

-Kırklareli Evden eve Nakliyat   -Edirne Evden eve Nakliyat

-Kocaeli Evden eve Nakliyat     -Çanakkale Evden eve Nakliyat        

-Sakarya Evden eve Nakliyat     -Bilecik Evden eve Nakliyat

İç Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

-Ankara Evden eve Nakliyat   -Konya Evden eve Nakliyat       

-Kayseri Evden eve Nakliyat    -Eskişehir Evden eve Nakliyat

   -Sivas Evden eve Nakliyat      -Nevşehir Evden eve Nakliyat       

 -Kırıkkale Evden eve Nakliyat     -Yozgat Evden eve Nakliyat

Karadeniz Bölgesi Nakliyat Hizmetlerimiz

Zonguldak Evden eve Nakliyat      Trabzon Evden eve Nakliyat       

Ordu Evden eve Nakliyat       Kastamonu Evden eve Nakliyat

Samsun Evden eve Nakliyat     Tokat Evden eve Nakliyat        

Sinop Evden eve Nakliyat        Rize Evden eve Nakliyat

Giresun Evden eve Nakliyat     Gümüşhane Evden eve Nakliyat       

Düzce Evden eve Nakliyat      Bolu Evden eve Nakliyat

 Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz .

Gaziantep Evden eve Nakliyat       Diyarbakır Evden eve Nakliyat       

 Şanlıurfa Evden eve Nakliyat      Siirt Evden eve Nakliyat

Mardin Evden eve Nakliyat        Şırnak Evden eve Nakliyat       

Adıyaman Evden eve Nakliyat      Batman Evden eve Nakliyat

Doğu Anadolu Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..

Ağrı Evden eve Nakliyat        Erzincan Evden eve Nakliyat        

Ardahan Evden eve Nakliyat    Erzurum E vden eve Nakliyat     

Bitlis Evden eve Nakliyat       Iğdır Evden eve Nakliyat              

Bingöl Evden eve Nakliyat    Hakkari Evden eve Nakliyat              

Elazığ Evden eve Nakliyat    Tunceli Evden eve Nakliyat         

Kars Evden eve Nakliyat     Malatya Evden eve Nakliyat                                   

Van Evden eve Nakliyat          Mış Evden eve Nakliyat

Akdeniz Bölgesindeki Hizmetlerimiz ..       

Adana Evden eve Nakliyat      Kahramanmaraş Nakliyat        

 Antalya Evden eve Nakliyat   Karaman Evden eve Nakliyat  

Burdur Evden eve Nakliyat    Gaziantep Evden eve Nakliyat           

Hatay Evden eve Nakliyat      Denizli Evden eve Nakliyat

Isparta Evden eve Nakliyat     AfyonEvden eve Nakliyat               

Mersin Evden eve Nakliyat      Osmaniye Evden eve Nakliyat