shadow


shadow

Edirne Meriç Nakliyat Hizmetleri    

İstanbul Meriç Evden eve Nakliyat

Meriç Evden eve Nakliyat İstanbul Meriç Nakliyat Firmaların lider firma olan Ege Nakliyat İstanbul Edirne arası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir .Edirne İpsala Meriç Nakliyat ile sorunsuz taşımacılık .İstanbul MeriçNakliyat ve İstanbul Meriç Parça taşımacılığı hizmetinizdeyiz.
cesme-nakliyat
Meriç : İlçenin Adı Meriç ırmağından gelmektedir. Meriç ırmağı İlçeyi Yunanistan'dan ayırmaktadır. İlçe Alibey, Karahamza ,Yakupbey ,Karayusuflu gibi kurucularının isimlerini taşıyan köylerin oluşturduğu 21 köy ve 2 beldenin bağlı olduğu şirin bir sınır ilçesidir. İlçe İl' in güneyinde olup, kuzeyini ve doğusunu Uzunköprü ilçesi,batısını Türkiye -Yunanistan hududunu teşkil eden Meriç nehri, güneyini Uzunköprü ve İpsala İlçeleri çevrelemektedir. İlçe arazisi kuzeyde ve batıda Meriç, güneyde Ergene nehirleri arasında kalmaktadır.İlçemiz Coğrafyası alçak tepelerden, geniş düzlüklerden, yassı sırtlardan ve hiç bir engebesi olmayan geniş ovalardan oluşmaktadır. İlçede dağ ve yayla yoktur. Başlıca ovaları Meriç ve Ergene olup her türlü bitki yetiştirilmektedir. İlçenin yüzölçümü 448 km2 dir. Deniz seviyesinden yüksekliği 34 m. en yüksek noktası 133 m.dir. (Paşayenice köyü ile Kavaklı Köyü hudutlarının birleştiği nokta.) İlçenin batı hududunda Yunanistan olup sınır uzunluğu 56 km.dir. Meriç Nehrini takip eden sınırımız 1923 yılında Lozan Anlaşması ile çizilmiştir
Meriç Asansörlü Nakliyat

Merç Edirne ilçelerindendir .Merç Asansörlü Nakliyat firmalarında profesyonel kadrosu ile  Teleskopik Asansörlerle 20 kata kadar çıkan Teleskopik Asansörler sayesinde hem zamandan hemde eşyalarınızın transfer sırasında zarar görmesini engeller Meriç   Asansörlü Taşımacılık indirimlerimiz mevcuttur .

Edirne Nakliyat Hizmet Yerlerimiz

 

 

Meriç Evden eve  Nakliyat sayfasındasınız ...